Rekrutacja na rok szkolny 2024/2025 jest już otwarta. Zapraszamy.

Po wysłaniu poniższego formularza skontaktujemy się z Państwem w godzinach pracy sekretariatu w celu umówienia dogodnego terminu spotkania w siedzibie szkoły lub online.

Zgłoszenie kandydata

Zgłoszenie kandydata

Dodatkowe informacje:
Wymagana zgoda:

Administratorem Twoich danych osobowych jest organ prowadzący Szkołę Podstawową oraz Liceum Ogólnokształcące – ASSP.EDU SP z o.o. z siedzibą w Górze Kalwarii, ul. Filipińska 4, KRS 0000977973.

Dane osobową będą przetwarzane w celu przyjęcia Twojego zgłoszenia oraz nawiązania kontaktu. Dane możemy przekazać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie lub podwykonawcom naszych usług.

Dane będą przechowywane przez okres niezbędny dla zrealizowania powyższego celu. Gdy dziecko zostanie zapisane do naszej szkoły, dane będą przechowywane przez okres zgodny z przepisami prawa.

Masz prawo żądania dostępu do Twoich danych osobowych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Masz prawo do cofnięcia w dowolnym momencie zgody na przetwarzanie danych, których przetwarzanie realizowane jest na podstawie udzielonej przez Ciebie zgody. Możesz również wnieść skargę do organu nadzorczego.

© assp.edu.pl

Zapisz się do naszego newslettera.