Kochani Przyjaciele!
Dziś zaczyna się rok szkolny 2023/24. To rozpoczęcie może być naprawdę magiczne i niekoniecznie musi odbywać się w tradycyjnej sali lekcyjnej. W edukacji domowej mamy możliwość wyjątkowego wyboru – dlaczego więc nie rozpocząć roku w sposób zupełnie nietypowy?
 
Tym razem zamiast ławek i tablicy, wybraliśmy piękne plaże, malownicze żaglówki i majestatyczne góry jako nasze “klasownie”. 🏖️⛵🏔️ Dzięki elastyczności edukacji domowej, możemy sobie pozwolić na przedłużenie wakacji i uczyć się w otoczeniu, które nas inspiruje i dodaje energii do nauki.
 
Z tej okazji pragniemy złożyć wszystkim dzieciom i młodzieży – i tym na plaży i tym na sali – najserdeczniejsze życzenia na ten nowy rok nauki! 🎉📚 Niech będzie on pełen fascynujących odkryć, wspaniałych przygód i niezapomnianych chwil. Niech każda lekcja stanie się okazją do zdobywania nowej wiedzy i rozwijania pasji. Niech dary Ducha Świętego i przewodnictwo towarzyszą Wam na każdym kroku.
 
Wszystkich, którzy są na miejscu, zapraszamy na Mszę świętą w intencji uczniów i nauczycieli w Sanktuarium Świętego o. Papczyńskiego, 1 września o godz. 12.00.

© assp.edu.pl

Zapisz się do naszego newslettera.