Zapraszamy do nowej grupy edukacyjnej dla klas 1-3 w Akademii Świętego Stanisława Papczyńskiego!
Cieszymy się ogromnie, że możemy ogłosić otwarcie zapisów do naszej grupy edukacyjnej! Oto kilka ważnych informacji:

📚 Klasa: 1-3
🏫 Lokalizacja: Akademia Świętego Stanisława Papczyńskiego ul. Saperów 3
⏰ Godziny zajęć: Wtorek – Czwartek, 9:00 – 14:00

📒 Wsparcie uczniów w edukacji domowej
👩‍🏫 Każdego dnia opieka dwóch nauczycieli wczesnoszkolnych
🇬🇧 Język angielski: Jeden anglojęzyczny nauczyciel dwa dni w tygodniu
👥 Liczba uczniów: Maksymalnie 15

Nasze codzienne zajęcia skupiają się na wszechstronnym rozwoju dziecka, zapewniając równowagę między nauką, a zabawą. Dzięki naszemu doświadczonemu zespołowi nauczycieli, każde dziecko otrzyma indywidualne wsparcie i opiekę.

Aby zapisać swoje dziecko, prosimy o kontakt z nami pod numerem telefonu: 725 320 201 w godzinach 15.00-18.00. Miejsca są ograniczone, więc zachęcamy do szybkiego zapisu!

To niesamowita okazja dla Twojego dziecka, aby rozwijać swoje umiejętności i pasje w przyjaznym środowisku. Dołącz do naszej grupy edukacyjnej w Akademii Świętego Stanisława Papczyńskiego już dziś!
Podziel się tą wiadomością z innymi rodzicami, którzy mogą być zainteresowani! Dziękujemy i czekamy na spotkanie z Wami!