Autorski, skondensowany, skuteczny i pasjonujący kurs przygotowujący do matury.

Czegoś takiego jeszcze nie doświadczyłeś!

Z wielką radością informujemy, że rozpoczynamy wyjątkowy kurs przygotowujący do egzaminu maturalnego z języka polskiego.

Chcemy, aby dzięki niemu egzamin dojrzałości młodego człowieka był podróżą ku dobrej przyszłości.

Kurs poprowadzi wspaniały pedagog. Pani Nina Materny to osoba z ogromną pasją do języka polskiego oraz do młodzieży z którą pracuje. Dzięki swojej charyzmie z dużą łatwością wprowadza uczniów w cudowny świat języka polskiego.

Jak mówi o sobie „W mojej pracy zawodowej najbardziej kocham kontakt z ludźmi i wspólne z uczniem odkrywanie, przez pryzmat literatury, własnych talentów oraz swojego miejsca w świecie.”

Za pasją stoi oczywiście ogromne doświadczenie. Nina Materny jest magistrem filologii polskiej z pełnym przygotowaniem pedagogicznym oraz absolwentką Międzynarodowych Studiów Menedżerskich. Od 24 lat pracuje jako nauczycielka języka polskiego we wszystkich typach szkół. Od wielu lat jest czynnym egzaminatorem maturalnym Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej. Posiada także uprawnienia do sprawdzania egzaminu ósmoklasisty oraz jest autorem zadań maturalnych.

Cały kurs to cykl siedmiu sobotnich spotkań w formie warsztatów. Spotkania będą odbywały się zamiennie: na żywo i online. Pierwsze spotkanie na żywo już 22 października.

Cena już od 30 zł!!!

Zapisy przyjmujemy do 15.10. 2022 r.

Zapisy i pytania: ewa.luszczak@assp.edu.pl lub 725 320 201